Pistolet gazowy Bruni 92 czarny kal.9mm

Wasza cena:
298,30 Zł z VAT
246,60 Zł bez VAT

Sprzedaż od 18 lat!
Producent:
Bruni
Numer katalogowy:
311109
Gwarancja:
2 lata

Dostępność: Towar na składzie
odbiór osobisty:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
28 ksIlość ks
Pytanie dla zamówień
+420 722 927 281
Pytanie techniczne
+420 774 727 554
Kontakty do sprzedawców

POLECAMY
Bruni 92 czarny

Półautomatyczny pistolet gazowy z systemem strzelania Double Action.

Pistolet gazowy Bruni 92 jest wykonany ze stopu metali.

Kolbę pistoletu wykonano z utwardzanego tworzywa sztucznego.

Model włoskiego producenta jest repliką znanej broni Beretta 92.

Bruni 92 ze względu na rozmiar należy do dużych modeli, jest odpowiedni dla prawdziwych mężczyzn.

Pistolet nie należy do lekkich, ale dzięki temu ma wysoką pojemność magazynka i sprawia wrażenie prawdziwej broni ostrej.

Do magazynku można włożyć dziesięć nabojów o kal. 9 mm P.A.K. oraz jeden do lufy.

Broń gazowa Bruni 92 umożliwi użytkownikowi oddanie jedenastu strzałów.

W przedniej części lufy znajduje się gwint, który umożliwia zamontowanie nasadki na race świetlne.

Do modelu zalecamy kupno kabury na pasek lub ramię w celu zapewnienia wygodnego noszenia.

Włoski producent BRUNI wyróżnia się przede wszystkim tym, iż jego broni gazowe wykonano i opracowano w charakterystycznym stylu.

Bronie wyglądają bardzo autentyczne i są często mylone z broniami ostrymi, można odnieść wrażenie, że pomimo nowości jest to broń użytkowana przez długi okres czasu.

 • Bruni 92
 • magazynek
 • nasadka na wystrzeliwanie pirotechniki
 • wycior
 • instrukcja obsługi
 • karta gwarancyjna
Parametr Opis
Typ pistolet
Kaliber 9 mm
Kolor czarny
Pojemność magazynka 10+1
Wielkość duża
Rozmiary 220x135 mm
Waga 1100 g

 • Autor:
  Jacek
  Data:
  26.9.2017

  Piotrze, dużo nie zdziałasz, a jeszcze narazisz się na dodatkowe koszta. Firmy wysyłkowe bazują na prawie obowiązującym w ICH kraju. W cywilizowanych Czechach można mieć broń gazową, a w Polsce nie. To na konsumencie ciąży obowiązek sprawdzenia, czy dana rzecz jest legalana w jego kraju. Równie dobrze, mógłbyś skarżyć firmę z Holandii o sprowadzanie narkotyków do Polski ( zamawiając gumę do żucia z marychą), czy firmę z Afryki, jakbyś sobie zamówił guziki z kości słoniowej, których posiadanie w Polsce jest zabronione.
 • Autor:
  Piotr
  Data:
  27.9.2017

  Jestem po rozmowie z adwokatem i trochę masz racji ale 1. Strona działa w języku polskim na PL domenie (czyli sprzedaje tak mogło by się wydawać rzeczy legalne w naszym kraju) 2. Przelew za zamówieni realizowany był do polskiego ING Jest to do wygrania. Firma przy innych produktach na tej stronie potrafi dać info że jest potrzebne zezwolenie więc coś jest nie halo. Poza tym nasz kraj to wielkie nieporozumienie prawne możesz kupić .45 czarnoprochową i potencjalnego napastnika rozmazać po ścianie a nie możesz mieć straszaka którego tak naprawdę kupiłem żeby mieć pod ladą w sklepie. Podsumowując pod lada leży sobie remington .45 :) Pozdrawiam.
 • Autor:
  Piotr
  Data:
  26.9.2017

  Więc sprawa wygląda następująco wyrok skazujący za posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia prokuratura chciała 1 rok w zawieszeniu na 2 lata a dostałem grzywnę i pokrycie kosztów sądowych czyli sumując zabawka kosztowała mnie jakieś 7,5tyś i widnieje jako karany W związku z tym wyrokiem składam zawiadomienie do prokuratury na firmę o wprowadzanie broni i amunicji do obrotu na terenie naszego kraju oraz będę się dochodził stosownego odszkodowania.
 • Autor:
  Krzysztof
  Data:
  26.9.2017

  Niestety Jacek ma rację. Mam nadzieję, że dożyjemy czasów kiedy to obywatele, a nie wybierani i opłacani przez nich posłowie będą decydować o tym co chcą w swoim kraju. Naprawdę mi przykro, że kosztowało Cię to tak dużo. Ja dałem sobie spokój z pozwoleniem na broń, choć mam patent i licencję - wystarczyło tylko zrobić badania i złożyć wniosek do WPA.
 • Autor:
  marian
  Data:
  23.5.2017

  zastanawia mnie tylko jeden fakt...dlaczego na naszych polskich portalach jest tych pistoletów prawie 20 stron z tym że 100% droższych a sa to dokładnie te same pistolety zamawiane wlasnie zczeskich stron i nikt z tym nic nie robi, ,, to tak samo jakby zaczac karac człowieka który ma przy sobie "skręta" a nie dealera który te narkotyki sprzedaje i zarabia na tym kupe kasy... bezsensu troche co;-)
 • Autor:
  Piotr
  Data:
  25.5.2017

  Jamczekam na rozprawę 19.06 wststko,się,wyjaśni ale między czeskie kupilem CP Remihgtona 8' cl.44 i deringer .44 legalnie w kraju zarejestrowana i,mam,ich w dupi nawet sejfu mniemtrzeba bo,broń nirmpodlega ustawie, [rylko już większa odpowiedzialność ]cos za coś poinformuje jak sprawa,się potoczyła ;)
 • Autor:
  marian
  Data:
  23.5.2017

  tak na marginesie... posiadajac pozwolenie na bron ostra do celów ochrony osobistej mozna legalnie kupic gazówke na to samo pozwolenie natomiast posiadając pozwolenie na gazowy nie mozna miec brobi na amunicje ostrą, logiczna sprawa prawda;-)
 • Autor:
  marian
  Data:
  23.5.2017

  Panie krzysztofie, Pan nie posiada pozwolenia na broń, posiada Pan uprawnienie co nie jest jednoznaczne z posiadaniem broni, może Pan mieć przy sobie broń jedynie na obiekcie przez Pana chronionym a nie nosic ja cały czas.potrzebuje Pan pozwolenie na broń do celów prywatnych/ ochrony osobistej.

Dodaj komentarz

Imię*
 
Twój e-mail*
   
Komentarze zostaną wysłane na podany e-mail.
Tekst komentarza*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka*:
captcha image  
* pola obowiązkoweImię*
 
Twój e-mail*
   
Zapytanie*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka:*
captcha image  
* pola obowiązkowe

Wybierz wersję

Strona podczas świadczenia usług wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Cookies

X